Hurtownia akcesoriów GSM

Waluta

O naszej firmie

Firma TKN-CONNECT powstała w 2003 roku.

Swoją działalność rozpoczęliśmy jako jeden z pierwszych importerów akcesoriów do telefonów komórkowych stając się z czasem potentatem na rynku polskim.

Kilkuletnie doświadczenie oraz wysoka determinacja pozwoliły nam na rozpoczęcie własnej produkcji wysokiej jakości wybranych artykułów elektronicznych. Czego efektem było stworzenie własnych marek: eXtremestyle® i AXIVER®.

eXtremestyle® to wiodąca marka produktów oferowanych przez TKN-connect. Powstała z myślą o zaoferowaniu klientom wyjątkowych produktów o jak najwyższej jakości materiałów i wykonania. Wśród produktów sygnowanych marką eXtremestyle® można znaleźć zarówno drobne urządzenia elektroniczne takie jak: ładowarki sieciowe i samochodowe, słuchawki bluetooth, zestawy słuchawkowe, jak również produkty ułatwiające korzystanie z telefonów, tabletów i innych urządzeń tj. uchwyty samochodowe, rowerowe, motocyklowe.
Marka eXtremestyle® ciągle się rozwija, zatem już wkrótce pojawią się nowe produkty sygnowane tym logo.

Marka AXIVER® powstała z myślą o klientach szukających wysokiej klasy akcesoriów w połączeniu z nowoczesnym i nieszablonowym designem. Tworząc markę AXIVER® postawiliśmy przede wszystkim na wygląd produktu oraz jego użyteczność, stąd też np. ładowarki sygnowane logo AXIVER® charakteryzują się wyższymi parametrami m.in. natężeniem prądu. Oczywiście poza ładowarkami oferujemy również inne produkty marki tj. Power Boxy, uchwyty.
W związku z ciągłym rozwojem technologii i coraz większym gronem klientów zwracających uwagę również na wygląd produktu w najbliższym czasie będziemy mogli zaoferować nowe produkty marki AXIVER®.

Przykładając wszelkie starania pełnimy naszą misję:

Zapewniamy klientom indywidualnym dostęp do najwyższej jakości innowacyjnych, najnowocześniejszych i niezawodnych produktów.Dużą uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów i stale dążymy do realizacji naszej wizji:

Zdobycia silnych dystrybutorów i partnerów strategicznych oraz czołowej pozycji w branży.