O FIRMIE

Firma TKN-CONNECT powstała w 2003 roku jako jeden z pierwszych importerów akcesoriów do telefonów komórkowych stając się z czasem potentatem na rynku polskim. Zdobyte doświadczenie oraz determinacja zaowocowały stworzeniem marki eXtremestyle®. Marka powstała z myślą o zaoferowaniu klientom wyjątkowych produktów o jak najwyższej jakości materiałów i wykonania. Marka eXtremestyle® ciągle się rozwija, zatem już wkrótce pojawią się nowe produkty sygnowane tym logo.
 
Jako właściciel mareki eXtremestyle® oferujemy najlepsze ceny i pełną gamę produktów. Wszystkie pozycje posiadamy fizycznie w magazynie - nie sprzedajemy stanów wirtualnych.
 
W swojej ofercie mamy szeroką gamę akcesoriów GSM. Począwszy od szkieł przez ładowarki a na uchwytach skończywszy. Ponadto posiadamy rozbudowaną ofertę akcesoriów motocyklowych pod naszą marką eXtremestyle®.
 
Niezależnie od tego czy jesteś dużym koncernem czy małą jednoosobową firmą masz u nas swojego opiekuna handlowego z którym możesz się szybko i wygodnie skontaktować. Wszelkie dane kontaktowe są stale widoczne po zalogowaniu na własne konto - tak aby nie trzeba było szukać.
 
Jako właściciel marki eXtremestyle® stosujemy indywidualne podejście jak i ceny dla każdego naszego partnera biznesowego. Pozwala to na elastyczne dopasowanie strategii cenowej zarówno dla dużych i małych przedsiębiorstw.
 
Współpraca z firmą kurierską DPD pozwala na szybką i sprawną wysyłkę zamówień. Wysyłki realizujemy zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych.
 
Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają normy Unii Europejskiej. Dodatkowo my jako właściciel marki udzielamy gwarancji na nasze produkty.
 
Chcąc maksymalnie ułatwić współpracę udostępniamy zarówno pełną ofertę jak i pliki z poszczególnymi zamówieniami w formacie XML. Dzięki temu zarówno dodanie nowych produktów jak i wprowadzenie zamówienia jest bezproblemowe.
 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych partnerów ciągle udoskonalamy platformę zakupów online. Konto klienta pozwala na samodzielne zarządzanie adresami dostaw jak i danymi kontaktowymi, dodatkowo zawsze można sprawdzić historię zamówień oraz pobrać fakturę.